0 toodet - 0.00 €

Toode lisati ostukorvi

0 toodet - 0.00 €

Toode lisati ostukorvi

Patrik Hunt — mees, kes disainis ROK-i

patrik_hunt

Patrick Huntil on pärast tööstusdisaini eriala lõpetamist Leedsi Kunsti- ja Disainikoolis enam kui  25 aastane tootearenduskogemus. Ta on võitnud riikliku Nestle’i üliõpilasvõistluse peaauhinna ja loonud seejärel mitmeid auhinnatud tooteid. Järgnev on lühike intervjuu Patrickiga ROKi ja kohvivalmistamise kohta:


1. Millist kohvi jõid sa enne ROK espressomasina kavandamist?

Patrick: Ma olin enne ROKi täiesti tavaline kohvijooja. Olin tegelikult disaininud tavalisi kohvimasinaid juba pikka aega. Pärast töö alustamist esimese ROK versiooniga hakkasin kohvivalmistamise vastu sügavamat huvi tundma ja sain sellest rohkem teada.

2. Mis mõjutas ja motiveeris sind ROK espressomasina kavandamisel kõige rohkem?

Patrick: Tegelikult olid ROKi projekteerimisel kõige olulisemad kaks põhisuunda. Tahtsin, et ROK espressomasin oleks ökoloogiline ja väga vastupidav. Lisaks tahtsin, et see oleks mehaaniline ja samas väga ilus.

3. Milliseid kohvivalmistamise väljakutseid ROK lahendab?

Patrick: Kohvivalmistamine ROKiga on nagu kiirkohvi valmistamine, aga samas ei ole see üldse mitte sama! Elu on tänapäeval väga kiire ja hea kvaliteediga kohvi meeldib meile nii tööpäeviti kui ka nädalavahetustel. ROKiga saab valmistada suurepärase kohvi vaid paari sekundiga ning masina peale ei ole vaja kulutada tuhandeid eurosid.

4. Milliste raskustega sa ROK espressomasina projekteerimisel kokku puutusid?

Patrick: Neid oli päris palju. Tahtsin, et masin oleks väga kindel ja stiilne ning pidin seetõttu valima kindlasti õige ja õige tugevusega materjali.

5. Kuidas on võimalik, et metallkorpusega ROK espressomasinal on 10-aastane garantii?

Patrick: Me tegime ROKi projekteerides väga palju erinevaid prototüüpe ning loomulikult katsetasime oma arvutusi igas etapis.

6. Kellele ROK kõige paremini sobib?

Patrick: ROK sobib kõige paremini inimestele, kellele meeldivad uued kogemused ja võimalus juhtida kohvivalmistamise protsessi. Ükskõik, kas tahate kiiret hommikukohvi või täiuslikult viimistletud espressot – ROK teeb sellest kogemusest rikkama.

 

Loodan, et teile kõigile meeldib ROK espressomasin sama palju kui mulle!